Garanti Şartları

Garanti Şartları

Ürünlerimiz kargoya verilmeden önce hatalara karşı kontrol edilmekte ve kargolanmaktadır. Buna rağmen satın almış olduğunuz üründe bu tarz hatalar var ise lütfen firmamızı telefon vasıtası ile arayıp müşteri temsilcimize bilgi veriniz. Ürün ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir.

https://hankulucka.com da satılan tüm ürünler üretim hatalarına karşı üretici firma garantisi altındadır.
Garanti; bozulan, arızalanan parçalar ile sınırlı olup, başka isim adı altında hak talep edilemez. Müşteri arızalı parça veya ürünü teknik servisimize bizzat ya da gönderi ücretini ödeyerek garanti süresi içinde kargo ile teslim etmekle yükümlüdür. Üretim hatası durumlarında arızalı parça ya da ürün en kısa sürede onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek müşteriye teslim edilir. Üretim hataları dışında oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında oluşan hasarlarda müşteri onarım veya değiştirme ücretini ödeyerek ürününü teslim alabilir.

Garanti Dışı Kalma Koşulları

( 1 ) Kuluçka makinesi Kullanım hatalarından meydana gelen hasar ve arızalar.
( 2 ) Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajdan farklı voltajda kullanma nedeniyle meydana gelecek hasar ve arızalar.
( 3 ) Kuluçka makişnesi Ürününden kaynaklanmayan nakliye, yangın ve yıldırım düşmesi nedeniyle meydana gelecek hasar ve arızalar.
( 4 ) Firma yetkili personel veya servisleri dışındaki şahıslar tarafından müdahale edilen ürünler garanti kapsamı dışındadır.