Hizmet Politikası

MÜŞTERİ HİZMETLERİ POLİTİKASI
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

HAN KULUÇKA olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşımaktayız. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Erişilebilirlik
Müşterilerimiz, şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedir.

Bilgiye Ulaşılabilirlik
Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde sitemizin kuluçka bilgileri linkinden, telefonla yada online destek talepleri ile ulaşabilmektedir.

Hızlı Geri Bildirim
Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm başvuruların ve taleplerinin en kısa sürelerde cevaplandırılmasına önem verilmektedir.

Çözüm Odaklılık
Sitemizin kuluçka teknikleri bölümünde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda makaleler oluşturmaktayız. Müşterimizin teknik destek servisimizi araması sonuncunda etkin çözümler üretilmekteyiz.

Objektiflik
İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınıp değerlendirilmekte ve çözüm sürecinde de objektiflik kriterleri esas alınmaktadır.

Gizlilik
Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

İnisiyatif Kullanma
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

Müşterinin Sürece Katılımı
Müşterilerimiz, ilettikleri şikayetlerin değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendiriliyor, kendilerinin sürece aktif olarak katılımları sağlanıyor.

Denetime Açıklık
Müşterilerimiz, tarafından yapılan başvuruların değerlendirmesi, çözüm aşamaları, çağrı talepleri ve sonuçları raporlanıyor ve izleniyor.

Kurum İçi Bilgilendirme
Şirketimizde müşteri şikâyetleri konusu ilgili teknik çözüm ekibimizle paylaşılıyor ve takip ediliyor.

Sürekli İyileştirme
Müşterilerimiz den gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendiriliyor ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılıyor.

Bilinçli Kullanıcı
Devamlı öğrenmeye ve eğitimi amaç edinmiş kurumumuz, bizden ürün satın almış veya almamış kullanıcılara bilinçli kuluçka makinası ve malzemeleri kullanımında katkıda bulunmak için kuluçka teknikleri sayfasından tavsiyelerde bulunulmakta ve bilgilendirme yapmaktadır.